Redactie 112 0 reactie(s) do 17 juni 2021, 18:30

Verkeersinfarct na meerdere ongevallen en pechgevallen op de A20 in Schiedam

Laatst bijgewerkt: zondag 15:47 uur

SCHIEDAM – Donderdagmiddag 17 juni is een groot verkeersinfarct ontstaan op de Rijksweg A20 in Schiedam. Meerdere pechgevallen en ongevallen zorgen voor de enorme files. De verbindingsweg richting de Beneluxtunnel staat helemaal vast.

Op de A15 stond een vrachtwagen met een klapband waardoor ook op de A20 verkeershinder is ontstaan. Rijkswaterstaat kan geen indicatie geven wanneer de files voorbij zijn.

Deel dit artikel

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Schiedam

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Schiedam
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.