Logo 112Schiedam

Redactie 112 0 reactie(s) di 14 januari 2020, 16:08

Feben (15) vermist vanuit Schiedam

Laatst bijgewerkt: zondag 15:38 uur

SCHIEDAM – Sinds woensdag 8 januari 2020 wordt vanuit Schiedam de 15 jarige Feben vermist. De vermiste is op die bewuste woensdag 8 januari 2020, om 16:00 uur, vanaf haar woning te Schiedam weggegaan om een stukje te wandelen. Zij heeft zich op 7 januari 2020 ziek gemeld omdat ze verkouden was. Op 8 januari is zij ook niet op school geweest.

De vermiste was gekleed in een lange, groene winterjas met een capuchon, daaronder droeg ze een donkere broek met sportschoenen. Zij had toen zij de woning verliet geen tas bij zich, maar wel een telefoon (geen telefoonnummers bekend). Vermiste is van Eritrese nationaliteit, heeft een donkere huidskleur en half lang zwart haar, smal postuur en is circa 160 cm lang. Ze spreekt gebrekkig Nederlands.

Vragen
Hebt u informatie over deze vermissing? Neem dan contact op met de politie via 0800-6070.

Gegevens
Roepnaam: Feben
Naam: Habtemariam Estifanos
Geboortedatum: 06-08-2004
Huidige leeftijd: 15
Lengte: 160 cm
Haarkleur: Zwart
Oogkleur: Bruin
Geslacht: Vrouw

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Schiedam

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Schiedam
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.