Logo 112Schiedam

Redactie 112 0 reactie(s) vr 01 januari 2016, 15:44

Resten vreugdevuur geblust door brandweer

Laatst bijgewerkt: zondag 15:10 uur

VLAARDINGEN – Het vreugdevuur aan de Marathonweg is inmiddels een niet meer weg te denken traditie. Ieder jaar op 1 januari rond 10 uur ’s ochtends komt de brandweer in samenwerking met Gemeente Vlaardingen de nog brandende resten van het vuur blussen.

Dit jaar is geen uitzondering. Met de Motor Spuit Aanhanger (kortweg MSA) werd uit een nabijgelegen sloot water gepompt. Met een graafmachine werd de hoop stukje voor stukje uit elkaar gehaald en geblust.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Schiedam

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Schiedam
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.