Logo 112Schiedam

Redactie 112 0 reactie(s) di 26 mei 2015, 15:22

Rotterdammer verdacht van dood Stuart Markiet

Laatst bijgewerkt: zondag 15:05 uur

ROTTERDAM/ROZENBURG – Op 26 mei heeft het rechercheteam dat onderzoek doet naar de dood van de Schiedammer Stuart Markiet, een 28-jarige Rotterdammer aangehouden. Deze man wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van Markiet.

 

Op 22 april werd uit het water van de Nieuwe Waterweg nabij Rozenburg, het stoffelijk overschot van de 41-jarige Schiedammer Stuart Markiet gehaald. De man werd sinds 6 april vermist. Uit de sectie bleek dat hij vermoedelijk door een misdrijf om het leven is gekomen.

 

Uit getuigenverklaringen is naar voren gekomen dat het slachtoffer op Tweede Paasdag, 6 april, rond 15.00 uur zijn woning aan het Land van Ris in Schiedam verliet. Vermoedelijk is hij die dag vertrokken op een opvallende, witte damesfiets. Deze fiets werd later aangetroffen op de Schieweg in

Rotterdam.

 

Een team van 20 rechercheurs houdt zich met het onderzoek naar de dood van Stuart Markiet bezig. Dit onderzoek leidde naar de 28-jarige verdachte. Hij werd op dinsdag 26 mei in zijn woning in Rotterdam aangehouden. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Schiedam

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Schiedam
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.